Medewerkers

Naam: Functie: Telefoonnummer: Emailadres:
Mike de Wilde Directeur 06-23141428 mike@business4cars.nl
Liesbeth de Wilde Administratie 026-3628040 administratie@business4cars.nl
Ruben Willemsen Binnendienst 026-3628040 / 06-13139798 ruben@business4cars.nl
Ton Dekker Binnendienst 026-3628040 / 06-13139798 ton@business4cars.nl
Hylke Appelhof Accountmanager midden/oost 06-15626830 hylke@business4cars.nl
Rob Pieters Accountmanager west
06-11396699 rob@business4cars.nl
Gerrit Huls Accountmanager noord
06-19421162 gerrit@business4cars.nl
Sjoerd Rink Technische ondersteuning 06-13146869 sjoerd@business4cars.nl